Освітлювальне обладнання

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 

Компанія "Статус-С" є єдиним офіційним представником

компанії NightSearcher (Великобританія) в Україні і надає

офіційну гарантію від виробника на всю продукцію

Освітлювальні мачти

Пошукові ліхтарі


Сигнальні вогні


Індивідуальні ліхтарі

Тактичні ліхтарі


Вибухобезпечні ліхтарі

Робоче світлоВуличне освітлення


Налобні ліхтарі


Ліхтарі для СТО і автомобілістів


Ультрафіолетові ліхтарі


Промислове освітлення

Активний відпочинок


Акумулятори
Компанія NightSearcher (Великобританія) виробляє високоякісне освітлювальне обладнання для задоволення повсякденних потреб численних клієнтів. Їх професійні освітлювальні прилади націлені на задоволення потреб десятків секторів: аварійних служб, охоронних компаній, спортивних команд, а також будівельного і промислового секторів, і це лише деякі з них, де створення гарного джерела світла необхідно і часто незручно.

Інноваційний характер лінійки NightSearcher гарантує, що постійно мінливі потреби ринку завжди задовольняються, щоб виконувати всі важливі та актуальні вимоги з охорони праці та техніки безпеки, поряд з реєстрацією за стандартом ISO 9001: 2000.

Багато з продуктів, представлених в лінійці NightSearcher, є портативними і бездротовими, що усуває необхідність використання висячих кабелів, додаткової ваги, надлишкового тепла, а також викидів та забруднення, які можуть бути виявлені в освітленні з живленням від генератора. Зростання популярності світлодіодної продукції також економить як енергію, так і витрати на технічне обслуговування в довгостроковій перспективі.

Флагманським продуктом в лінійці портативних прожекторів NightSearcher є щогла освітлення Megastar, що пропонує життєздатну альтернативу традиційному освітленню з живленням від генератора. Безбликова робота, робить ці пристрої ідеальними для спортивних майданчиків в нічний час, а також для обслуговування шосе на тимчасових ділянках. Не виділяючи забруднень і не створюючи шум, ідеально підходить для численних застосувань.

Для інспекційних робіт і для співробітників служби безпеки будуть цікаві ліхтарі, прожектори і світильники NightSearcher задовольняють всім можливим вимогам, в залежності від масштабу виконуваної завдання доступні світлодіодні ліхтарі різних розмірів.