Сигнальні вогні

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 
Набір з п'яти сигнальних вогнів PULSAR-PROСигнальні вогні PULSAR-PRO INDIVIDUAL


Сигнальні вогні PULSAR AAA SINGLE


Сигнальні ліхтарі Pulsar незалежно від сфери застосування - управління процесом руху, виділення небезпечних ділянок або аварійна евакуація надають рішення для візуальної сигналізації. Сигнальні ліхтарі Pulsar з магнітами в корпусі для кріплення до металевих поверхонь і поверхневого монтажу, з довговічними світлодіодами, великою кількістю режимів роботи, чудовою видимістю призначені для внутрішнього і зовнішнього використання в небезпечних місцях.

Сигнальні ліхтарі Pulsar є компактними блоки з періодично миготливими світлодіодами, які блимають в унісон, щоб попередити про небезпеку, привернути увагу. Їх також називають мигалками і сигнальними вогнями. Сигнальні ліхтарі активуються натисканням кнопки на корпусі.

Крім використання сигнальних вогнів на автодорогах, сигнальні вогні широко використовуються на будівельних об'єктах, щоб зробити Ваш будмайданчик прекрасно видимої вночі і в складних погодних умовах. Будівельний майданчик, обладнана відповідними сигнальними ліхтарями, знижує ризик нещасних випадків, травм і матеріального збитку. Тому сигнальні ліхтарі є вигідним вкладенням в безпеку. Наші сигнальні вогні широко використовуються і вважаються відмінним співвідношенням ціни і якості.

Наші світлодіодні сигнальні ліхтарі призначені для робочих зон, є портативними і ідеально підходять для будівельних зон, дорожніх знаків, поліцейських і військовослужбовців, аварійного технічного обслуговування, робочих зон на залізницях або в тунелях.

Акумуляторні сигнальні ліхтарі з тривалим терміном служби, можна заряджати в денний час і сигнальні вогні готові до роботи вночі. Наші сигнальні ліхтарі можуть бути налаштовані для будь-якої робочої ситуації, будь то на дорогах, бездоріжжя або в тунелях, або в іншій робочий зоні були яскравими, помітними і безпечними.


Купити сигнальні ліхтарі за самою привабливою ціною в Україні Ви зможете звернувшись в нашу компанію.

<< Попередня