Захисний комбінезон 3м

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 

Захисний комбінезон 3мНа цьому сайті представлено обладнання та спецодяг для працівників рятувальних і пожежних служб, а також людей, робота яких проходить в екстремальних умовах. В асортименті можна знайти спорядження, маски для дихання, захисний комбінезон 3м і багато іншого. Рекомендуємо ближче ознайомитися з каталогом товарів, так як наші фахівці протягом багатьох років відбирали продукцію виключно найкращих виробників.

Вас цікавить захисний комбінезон 3м від пилу і механічних забруднень? Пропонуємо Вам сертифікований продукт, який відмінно справляється з своїми захисними функціями. Найбільше даний костюм підходить людям, які працюють в лабораторіях в хімічній промисловості. Матеріал захисного комбінезона 3м виготовлений з високоміцного матеріалу, який не вступає в реакцію з більшістю високоактивних речовин. Це дозволяє без побоювання працювати з кислотами і агресивними лугами. Рідкі розчинники не просочувати тканиною захисних комбінезонів 3м, тому вони і є одними з кращих на ринку України.

В першу чергу, даний предмет одягу розрахований на рідкі речовини, які можна виплеснути на себе під час роботи. Щоб повністю убезпечити шкіру, костюм щільно прилягає до кінцівок. У захисному комбінезоні 3 м не передбачений захист особи, тому фахівцям слід також надягати рукавички і маску.

Радимо вам зв'язатися з нашим менеджером і здійснити замовлення на захисні комбінезони моделі 3м вже сьогодні. Ми надамо всі документи і сертифікати якості на продукцію, а на офіційному сайті постачальника у Вас є можливість дізнатися більше про властивості матеріалу виробу і його характеристиках.