Комбінезон захисний з капюшоном

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 

Роботи з токсичними хімічними або біологічними речовинами є складним і небезпечним завданням, яке обов'язково повинне супроводжуватися використанням спец одягу. І наш комбінезон захисний з капюшоном є вдалим рішення в даній ситуації, так як він здатний ефективно допомогти Вам у захисті від впливу практично будь-яких речовин, але Вам варто утриматися від безпосереднього контакту з деякими з них.

Комбінезон захисний з капюшономНаші захисні комбінезони з капюшонами ефективно використовуються на цілому ряді підприємств, де співробітники потребують отримання якісних і в той же час доступних засобів захисту. Наприклад, до нас регулярно звертаються державні підприємства різного спрямування, які співпрацюють з нами на постійній основі. І серед них: «Мотор Січ», «Укрнафта», «Укрхімтрансаміак» та інші. Тому Ви можете бути впевнені в якості всіх захисних комбінезонів з капюшоном.

Співробітники нашої компанії розуміють, наскільки важливою є наша робота, і тому ми можемо запропонувати Вам комбінезон захисний з капюшоном, який захистить Вас або Ваших співробітників від найпоширеніших видів впливу, включаючи навіть радіацію і бойові отруйні речовини.

У нас в компанії представлено кілька різних комбінезонів захисних (з капюшонами і без), і всі вони проходили численні перевірки та випробування, тому повністю сертифіковані і мають дозвіл на використання навіть в особливо небезпечних ситуаціях. І на нашому сайті Ви можете знайти детальну інформацію про класифікацію захисту і деякі інші особливості такого товару, які також можуть Вас зацікавити.

Головна проблема більшості захисних комбінезонів (капюшон присутній) - це неможливість його використання протягом декількох разів, але в такому випадку вартість використання даного обладнання зросте у багато разів. І ми передбачили цю проблему, тому Ви сміливо можете замовляти такий товар.