Освітлювальні мачти

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 

Освітлювальна мачта
Solaris PROОсвітлювальна мачта
Solaris Duo Li-OnОсвітлювальна мачта

Solaris Lite


Освітлювальна мачта
Solaris MaxiОсвітлювальна мачта
Solaris Megastar
Освітлювальна мачта
Solaris MegaStar Lite
Автономні освітлювальні установки, щогли освітлення, світлові вежі, портативні світлодіодні прожектори фірми Nightsearcher (Великобританія) приносять світло в кожну ситуацію, в будь-якій галузі. Часто застосовуються в поліції, пожежних і рятувальних службах, автономні освітлювальні установки, щогли освітлення, світлові вежі є дуже надійними, легкими в порівнянні з альтернативними галогеновими прожекторами потужністю 500 Вт, що працюють від генератора.

Завдяки використанню новітніх світлодіодних технологій SMD, автономні освітлювальні установки, щогли освітлення, світлові вежі, портативні світлодіодні прожектори забезпечують широке, біле світло без тіней.

Автономні освітлювальні установки, щогли освітлення, світлові вежі, портативні світлодіодні прожектори є одними з найпотужніших і представляють ідеальний вибір для аварійних служб, поліції і залізничної інфраструктури.

Автономні освітлювальні установки, щогли освітлення, світлові вежі, портативні світлодіодні прожектори необхідні при роботі в темних місцях або вночі. Автономні освітлювальні установки, щогли освітлення, світлові вежі, портативні світлодіодні прожектори універсальні, довговічні і забезпечують безперервне освітлення до 32 годин (в залежності від обраного акумулятора), що робить автономні освітлювальні установки, щогли освітлення, світлові вежі, портативні світлодіодні прожектори ідеальними для промислового і аварійного використання. Акумуляторна батарея робить автономні освітлювальні установки, щогли освітлення, світлові вежі, портативні світлодіодні прожектори неймовірно простими у використанні, на додаток до їх компактної конструкції і легкої ваги.

Телескопічні штативи і знімні освітлювальні голови з антибліковими променями роблять автономні освітлювальні установки, щогли освітлення, світлові вежі, портативні світлодіодні прожектори, переносні прожектори неймовірно універсальними. В автономних освітлювальних установках, щоглах освітлення, світлових вишках, портативних світлодіодних прожекторах використовуються потужні світлодіоди, які можуть забезпечити до 40 000 люмен яскравого світла, що робить їх ідеальним вибором для освітлення великої площі.

Купити автономні освітлювальні установки, щогли освітлення, світлові вежі, портативні світлодіодні прожектори, переносні прожектори за самою вигідною ціною в Україні, Ви зможете в нашій компанії.

<< Попередня