Дихальні апарати зі стисненим повітрям

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 

Дихальні апарати зі стисненим повітрямБудь-яка рятувальна служба потребує покупці спеціалізованого обладнання та спорядження, щоб бути готовими до порятунку людей в будь-яких умовах. І для цього їм можуть знадобитися дихальні апарати зі стисненим повітрям, які забезпечать безпечне дихання співробітникам під час входу навіть в охоплене вогнем приміщення. Але тільки за умови правильного вибору такого обладнання і додаткових товарів.

Апарати дихальні зі стисненим повітрям слід вибирати, керуючись технічними особливостями і Вашими вимогами, а також ціною, яка грає одну з головних ролей при покупці будь-яких товарів. Адже при обмеженому бюджеті Ви просто не зможете дозволити собі більш якісний, але в той же час і дорогий апарат дихальний зі стисненим повітрям. Тому ми пропонуємо можливість купити як одні з найбільш бюджетних товарів на ринку, так і більш дорогі моделі.

Всі товари, які Ви знайдете в нашому каталозі пройшли випробування і сертифіковані, в тому числі це стосується і до такого устаткування, як дихальні апарати зі стисненим повітрям, які відмінно зарекомендували себе на практиці, адже ми закуповуємо їх у провідних світових виробників.

Найпопулярнішим варіантом в нашому каталозі апаратів дихальних на стислому повітрі є модель Пропак-Сигма від фірми Скотт, яка не тільки відповідає міжнародним вимогам, але ще і є одним з найдешевших дихальних апаратів на ринку. Тому Ви можете купити у нас такий товар

Крім безпосередньо дихальних апаратів на стислому повітрі, у нас Ви також можете знайти і додаткові товари для їх використання, включаючи спеціальні маски і додаткові кріплення для обладнання.