Комбінезон захисний одноразовий

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 

Наша компанія займається реалізацією спец обладнання для роботи в надзвичайних ситуаціях. Ви можете детально ознайомитися з нашим асортиментом, де представлені різноманітні костюми, в тому числі і комбінезон захисний одноразовий. Також ми надаємо послуги продажу спорядження рятувальників, пожежних, спец ліхтарі і вентилятори і багато іншого.

У нашому каталозі представлена ​​виключно перевірена продукція від провідних виробників, які зуміли поєднати високу якість своїх виробів з оптимальною ціною для реалій України. Одноразові захисні комбінезони, тепловізори, дихальні апарати, ліхтарі та інше відповідають міжнародним нормам якості, а також мають сертифікати. У Вас є можливість дізнатися більше про всі товари, які наша компанія може запропонувати. Досвідчені фахівці виклали опису і характеристики всього обладнання, в список якого входить і захисний одноразовий комбінезон.

Такий предмет одягу використовується при обстеженні місця злочину, будівельно-ремонтних роботах, а також при роботі з високоактивними речовинами. Для більшого рівня захисту Ви можете також використовувати респіратор або маску. Для захисту шкіри рук необхідно надягати рукавички. Комбінезон захисний одноразовий щільно прилягає до кінцівок і виготовлений з щільного матеріалу, який не вступає в хімічну реакцію з великою кількістю високоактивних агресивних речовин. У захисному одноразовому комбінезоні людина може не бояться пошкодити покрив шкіри, однак повторне використання костюма заборонено. Після роботи комбінезон слід утилізувати.

Пропонуємо Вам ознайомитися з цінами на нашу продукцію і зв'язатися з наші менеджером, щоб замовити одноразові захисні комбінезони для роботи в надзвичайних ситуаціях.