Тактичні ліхтарі

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 


Тактичний ліхтар Zoom 110R

Тактичний ліхтар Zoom 1000R

Ліхтар тактичний Zoom 370

Тактичний ліхтар Zoom 500

Потужний тактичний ліхтар Explorer-1000
Потужний ліхтар тактичний Magnum-1100

Ліхтар тактичний Magnum-3500Потужний тактичний ліхтар Magnum-11600

Тактичний ліхтар Explorer XML-X

Ліхтарик тактичний Navigator 310

Тактичний ліхтарик Navigator 620R
Ліхтарик тактичний Navigator 1100

Ліхтарик тактичний Explorer Pen LightКоли ситуація вимагає підвищеної видимості, вкрай важливо мати правильний тактичний ліхтар. У нашій компанії Ви зможете придбати великий вибір фірмових тактичних ліхтарів виробництва Великобританія. Незалежно від Вашої ролі, вимог або бюджету, ми впевнені, що у нас є тактичні ліхтарі для задоволення Ваших потреб.

Коли ставки високі, а загроза неминуча, важливо бачити все навколо. Пропонуємий нашою компанією асортимент тактичних ліхтарів дозволяє громадянам і професіоналам захистити себе одним натисканням кнопки. Тактичні ліхтарі мають різні режими роботи, які підвищують точність, ловлять ворога зненацька, і просто висвітлюють шлях до перемоги.

У наших тактичних ліхтарях використовується високоякісні матеріали корпусу, позолочені контакти, високопродуктивні світлодіоди Cree, щоб забезпечити користувачів надійними і довговічними тактичними ліхтарями.

Тактичний ліхтар - це не просто те, що Ви зможете використовувати тільки вночі або в умовах слабкої освітленості. Це одна з найбільш універсальних речей повсякденного вжитку, який Ви можете носити з собою, що б тактичний ліхтар був завжди під рукою.

Тактичний ліхтар можна використовувати разом з вогнепальною зброєю, щоб допомогти Вам, коли справа доходить до більш точної ідентифікації цілі. Тактичний ліхтар часто використовується під час полювання, кемпінгу, походів і навіть прогулянок з собаками по околицях після заходу сонця.

Тактичний ліхтар не тільки проливає багато світла на темні ситуації, але також надає безліч функціональних можливостей, може забезпечити цінний засіб самозахисту в ситуації, яка, безумовно, вимагає цього. Якими б не були Ваші вимоги по потужності тактичного ліхтаря і якою б бюджет Ви не вибрали, у нас на сайті Ви знайдете відповідний тактичний ліхтар, який відповідає не тільки Вашим потребам і тактичним цілям.


Купити тактичні ліхтарі в Україні за найвигіднішими цінами, Ви зможете звернувшись в нашу компанію (044) 500-04-24

<< Попередня