Пошукові/групові ліхтарі

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 


Пошуковий ліхтар Hawkstar


Пошуковий ліхтар Hawkstar-Х

Груповий ліхтар Panther XHP


Груповий ліхтар Puma XMLГруповий ліхтар Solostar


Груповий ліхтар Trio-550


Пошуковий ліхтар ProStar

Пошуковий ліхтар Trigger Pro

Пошуковий ліхтар SL1600

Пошуковий прожектор SL360

Ліхтарі й прожектори можуть використовуватися для вирішення різних завдань, в тому числі для кемпінгу, інспекційних робіт, співробітниками служб безпеки, пожежної охорони, будівельниками, для нічних зон де дуже важко знайти інші види штучного освітлення (наприклад, вуличні ліхтарі). Повний спектр освітлювального обладнання доступний в залежності від конкретних потреб, які варіюються від маленького ліхтаря до значно більшого прожектора.

Пошукові ліхтарі - це невеликі продукти, які використовуються всередині приміщень або для невеликих інспекційних / охоронних робіт, де важливий легкий продукт і де освітлення повинно бути надійним, незалежно від того, чи використовується воно щодня або нечасто.

Пошукові ліхтарі Trigger і Тріо дві моделі ручних пошукових ліхтарів, які ідеально підходять для використання в будь-яких погодних умовах і виготовлені з міцних матеріалів для задоволення потреб повсякденного використання.

Для більш інтенсивного використання ідеально підходять пошукові прожектори Puma і Panther, будь то інспекція комунальних служб і використання аварійних служб. Пошуковий ліхтар Puma - це зменшена версія пошукового ліхтаря Panther, яка має режими ближнього і дальнього світла. Прожектор практично не ламається, а також захищений від атмосферних впливів і ідеально підходить для полегшеного освітлення на промислових майданчиках і будмайданчиках.

Купити пошукові ліхтарі, групові ліхтарі по вигодою ціною, ліхтарі з гарантією від виробника Київ, Україна, Компанія "Статус-С".

<< Попередня