Головна

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 


Спорядження для пожежних, рятувальників

Аварійно-рятувальний гідравлічний інструмент
Тепловізори пожежні

Дихальні апарати зі стислим повітрям
Захисні дихальні апарати зі стислим повітрям фірмі Scott

Компресори для заправкі балонів повітрям


Хімічний і бактеріологічний захист


Освітлювальне обладнання


Евакуація під час пожежі

Захист органів дихання


Захисні костюми

Вентилятори
Пневматические конструкции
Пневматичні конструкції

Приватне підприємство "Статус-С" більше 10 років на ринку України. За ці роки ми виросли, щоб надавати клієнтам якісну продукцію за розумними цінами. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції і послуг шоломи, підшоломники термостійкі, захисні рукавички, тактичні рукавички, захисне взуття шкіряне/гумове, пояса рятувальні, освітлювальне обладнання, гідравлічний інструмент, тепловізори та ще багато товарів як для роботи в екстрених ситуаціях так і в побутових цілях з доставкою по всій Україні.

Представлені нами європейські виробники пропонують тільки якісний гідравлічний інструмент, ЗІЗ спецодягу, світлодіодне освітлення, компресори, насоси електричні, дихальні апарати на стислому повітрі. Наш великий асортимент включає в себе гідравлічні інструменти від Edilgrappa (Італія), світлодіодне освітлення Nightsearcher (Великобританія), захисні шоломи PAB (Хорватія).

Ми дійсно дбаємо про те, що ми робимо, у нас величезна база дуже лояльних клієнтів. Купуючи шоломи, підшоломники термостійкі, захисні рукавички, тактичні рукавички, захисне взуття, освітлювальне обладнання, гідравлічний інструмент, тепловізори в нашій компанії, Ви вибираєте компанію, яка, має неперевершений досвід роботи в дуже спеціалізованої області.

Ми дуже серйозно ставимося до своїх обов'язків по відношенню до наших минулим, сьогоденням і майбутнім клієнтам. Пропонуючи на всю продукцію офіційну гарантію від виробника.
Якщо у Вас виникнуть питання стосовно продукції, наші фахівці проконсультують Вас і допоможуть визначитися з вибором і підібрати саме те, що Вам потрібно і максимально задовольнить Ваші потреби та очікування.