Головна

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 


Шоломи


Підшоломник термостійкий


Захисні рукавички


Захисний бойовий одяг пожежного


Гумове захисне взуття

Шкіряне захисне взуття


Пояс рятувальний


Освітлювальне обладнання

Гидравлический инструмент
Гідравлічний інструмент

Дихальні апарати зі стислим повітрям
Дихальні апарати зі стислим повітрям

Компресори для заправкі балонів повітрям


Тепловізори

Електричні насоси
Пневматические конструкции
Пневматичні конструкції
Специальные защитные костюмы
Спеціальні захисні костюми
Саморятувальники
Саморятувальники
Пожарные рукава
Пожежні рукави
Вентиляторы для удаления газов, дыма
Вентилятори для видалення газів, диму
Приватне підприємство "Статус-С" більше 10 років на ринку України. За ці роки ми виросли, щоб надавати клієнтам якісну продукцію за розумними цінами. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції і послуг шоломи, підшоломники термостійкі, захисні рукавички, тактичні рукавички, захисне взуття шкіряне/гумове, пояса рятувальні, освітлювальне обладнання, гідравлічний інструмент, тепловізори та ще багато товарів як для роботи в екстрених ситуаціях так і в побутових цілях з доставкою по всій Україні.

Представлені нами європейські виробники пропонують тільки якісний гідравлічний інструмент, ЗІЗ спецодягу, світлодіодне освітлення, компресори, насоси електричні, дихальні апарати на стислому повітрі. Наш великий асортимент включає в себе гідравлічні інструменти від Edilgrappa (Італія), світлодіодне освітлення Nightsearcher (Великобританія), захисні шоломи PAB (Хорватія).

Ми дійсно дбаємо про те, що ми робимо, у нас величезна база дуже лояльних клієнтів. Купуючи шоломи, підшоломники термостійкі, захисні рукавички, тактичні рукавички, захисне взуття, освітлювальне обладнання, гідравлічний інструмент, тепловізори в нашій компанії, Ви вибираєте компанію, яка, має неперевершений досвід роботи в дуже спеціалізованої області.

Ми дуже серйозно ставимося до своїх обов'язків по відношенню до наших минулим, сьогоденням і майбутнім клієнтам. Пропонуючи на всю продукцію офіційну гарантію від виробника.
Якщо у Вас виникнуть питання стосовно продукції, наші фахівці проконсультують Вас і допоможуть визначитися з вибором і підібрати саме те, що Вам потрібно і максимально задовольнить Ваші потреби та очікування.