Захисні рукавички

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 


Захисні рукавички для рятувальників


Рука є одним з наших найважливіших "інструментів". На жаль, травми рук і пальців часто зустрічаються на робочих місцях і часто викликаються гострими предметами. Захисні рукавички знижують ризик отримання травм при роботі з ножами, листовим металом, будівельними матеріалами, склом і жорсткими пластмасами.

Робоче місце може створити багато небезпек для ваших рук, будь то хімічні речовини, порізи або опіки. Жодна захисна рукавичка не може забезпечити належний захист для кожної робочої ситуації, тому важливо оцінити ризик для кожного завдання і вибрати захисну рукавичку, яка забезпечує спеціалізований захист.

Захисні рукавички необхідні для запобігання травм рук. Якщо є присутнім ризик отримати травму, працівник повинен носити захисні рукавички.

Пропонуємо Вашій увазі постійно зростаючий і оновлюваний асортимент захисних рукавичок для рятувальників, захисних рукавичок для пожежних і спеціальних рукавичок для армії, поліції. Основним завданням яких залишається захист Ваших рук.

Протягом робочого дня ваші руки можуть піддаватися різним небезпекам: механічним, електричним, хімічним і мікробіологічним, небезпечним впливам холоду, нагріву і вібрації. Ви повинні вибрати захисні рукавички, які підходять для вашої роботи. Ідеальна рукавичка повинна бути не тільки захисною, а й забезпечувати комфорт для працівника протягом дня.

Ознайомтеся з нашим широким асортиментом і знайдіть відповідні захисні рукавички для Ваших конкретних потреб.Купити захисні рукавички, рукавички для пожежного, краги, тактичні рукавички, рукавички для рятувальників по самій вигідною ціною, Ви зможете в нашій компанії.

<< Попередня