Захистні рукавички для пожежників

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 Захисні рукавички для пожежників Флоріан-М


Захисні рукавички для пожежників Флоріан-К

Захисні рукавички для пожежників Флоріан-212

Захисні рукавички для пожежників Флоріан-213


Захисні рукавички для пожежників Флоріан-219

Захисні рукавички для пожежників Флоріан-220


Захисні рукавички для пожежників Флоріан-226


Якщо Ви пожежний, то, напевно, знаєте, наскільки суворий, жорстокий і небезпечний характер Вашої роботи. Фактично, Ваша робота піддає руки великому ризуку травмування в порівнянні з іншими частинами Вашого тіла. На щастя, Ви можете максимально захистити свої руки кращими рукавичками пожежного, крагами.

Вам необхідні рукавички, краги, щоб забезпечити рукам максимальний захист від небезпек, які можуть виникнути навколо Вас під час виконання Вашої роботи. Майте на увазі, що рукавички пожежного, краги грають вирішальну роль в житті кожного пожежного, допомагаючи захистити руки від небезпечного вогню. Просто переконайтеся, що Ви вибираєте найкращі рукавички пожежного, краги, які також можуть захистити Ваші руки від стирання, забезпечуючи при цьому достатній комфорт, не обмежуючи спритність і рух пальців.

Пара рукавичок для пожежних в першу чергу призначена для всіх пожежних в різних частинах світу. У більшості випадків ці рукавички, краги, зроблені теплостійкими і вогнестійкими, що робить рукавички пожежного ідеальними для тих, хто працює пожежними або тих, чия робота піддає їх впливу тепла або вогню на постійній основі.

Високоякісні рукавички для пожежників, котрі Ви зможете придбати в нашій компаніі, допоможуть повністю захистити Ваші руки від вогню. Рукавички пожежного корисні в усіх видах аварійної евакуації при пожежі. Як пожежний, Ви дійсно повинні захищати свої руки за допомогою пари рукавичок, краг. Рукавички, краги призначені для захисту Ваших рук, запобігання можливих травм, в той час як Ви виконуєте свою роботу по боротьбі з вогнем і порятунку тих, хто потребує Вашої допомоги під час цієї надзвичайної ситуації. Купити рукавички пожежного за вигідною ціною в Україні Ви зможете в нашій компанії.

Шкіра один з найвідоміших матеріалів, використовуваних при створенні рукавичок пожежного. Свиняча шкіра, яка використовується в захисних рукавичках пожежного, отримала визнання багатьох користувачів, оскільки має пористу текстуру, яка максимально збільшує повітропроникність рукавички пожежника. Що добре в свинячий шкірі при використанні в рукавичках, крагах, так це те, що вона здатна протистояти волозі без ризику того, що рукавички пожежного стануть жорсткими. Насправді, рукавички, краги ставатимуть м'якше після кожного використання.


<< Попередня