Захисні рукавиці для пожежників Флоріан-219

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 


Захисні рукавиці для пожежників Флоріан-219 призначені для захисту рук від впливу вогню, теплового випромінювання, води, крові потерпілих, механічних ушкоджень, слабких розчинів кислот і лугів.
Захисні рукавиці для пожежників Флоріан-219 виготовлені із натуральної гладкої шкіри з подовженою манжетою у вигляді краги. Для захисту п’ястно-фалангового суглобу, захисні рукавиці для пожежників Флоріан-219 мають додаткову шкіряну накладку. Для видимості пожежного в темний час доби,  захисні рукавиці для пожежників Флоріан-219 оснащені спеціальними смугами.  
Захисні рукавиці для пожежників Флоріан-219 мають 4 захисні шари.
Перший - верхній шар рукавиці, виконаний із натуральної шкіри, що має гідрофобну обробку.
Другий шар - арамідний нетканий матеріал з комбінації волокон Kevlar і Nomex для додаткового захисту від теплового впливу, полум’я.
Третій шар - поліуретанова мембрана, що захищає від води, крові, слабких розчинів кислот і лугів.
Четвертий шар – трикотажна підкладка з матеріалу Kevlar для додаткового захисту від механічних ушкоджень, теплового випромінювання та підвищення стійкості до зносу.
Захисні рукавиці для пожежників Флоріан-219 сертифіковані в Україні відповідно до ДСТУ EN 659:2005 «Захисні рукавички для пожежників».

Захисні рукавиці для пожежників
Флоріан-219 виготовляються в розмірах: 9; 10; 11.

Виробник – приватне підприємство «Статус-С».


Купити захисні рукавички для пожежників, краги, захисні рукавиці від виробника за найвигіднішою ціною в Україні Ви зможете в нашій компанії.

<< Попередня