Захисні рукавиці для пожежників Флоріан-226

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 


Захисні рукавиці для пожежників «ФЛОРІАН-226» призначені для захисту рук від впливу вогню, теплового випромінювання, води, крові потерпілих, механічних ушкоджень, слабких розчинів кислот і лугів.

Захисні рукавиці для пожежників «ФЛОРІАН-226» виготовлені із натуральної гладкої шкіри з подовженою манжетою у вигляді краги. Захисні рукавиці кріпляться на руці за допомогою двох вшитих резинок. Долоня захисної рукавиці має додаткову накладку. Дуже зручні захисні рукавиці для пожежних. Мають краще співвідношення ціни – якості.

Захисні рукавиці для пожежників «ФЛОРІАН-226» мають 4 захисні шари.

Перший - верхній шар рукавиці, виконаний із натуральної шкіри, що має гідрофобну обробку.

Другий шар - арамідний нетканий матеріал з комбінації волокон Kevlar і Nomex для додаткового захисту від теплового впливу, полум’я.

Третій шар - поліуретанова мембрана, що захищає від води, крові, слабких розчинів кислот і лугів.

Четвертий шар – трикотажна підкладка з матеріалу Kevlar для додаткового захисту від механічних ушкоджень, теплового випромінювання та підвищення стійкості до зносу.

    Захисні рукавиці для пожежників «ФЛОРІАН-226» сертифіковані в Україні відповідно до ДСТУ EN 659:2005 «Захисні рукавички для пожежників».
    Захисні рукавиці для пожежників «ФЛОРІАН-226» виготовляються в розмірах: 9; 10; 11.
    Виробник – приватне підприємство «Статус-С».


Купити захисні рукавички для пожежників, краги, захисні рукавиці від виробника за найвигіднішою ціною в Україні Ви зможете в нашій компанії.

<< Попередня