Чоботи захисні гумові

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 


Чоботи термостійкі для пожежних FIREMAN

Чоботи гумові для лісників Logger

Хто може уявити пожежного без чобіт?

Захист ніг, комфорт в екстремальних умовах і надійне зчеплення з дорогою є найважливішими характеристиками пожежних чобот, оскільки пожежні повинні мати можливість швидко і безпечно переміщатися в небезпечних умовах.

Пропонуємо Вам купити чоботи пожежного гумові призначені для роботи у важких умовах. З огляду на ризики професії, пропонуємо Вам купити чоботи пожежного гумові які захищають від спеки, вогню, порізів, стирання або падаючих предметів, а також від ризику проникнення агресивних хімічних речовин, токсичних речовин. Крім того, чоботи пожежного гумові оснащені підошвою з високою стійкістю до ковзання. Чоботи гумові пожежного відповідають чинним стандартам.

Наші гумові чоботи пожежного використовуються пожежними підрозділами по всій Україні і розроблені з використанням найміцніших матеріалів і компонентів, щоб витримати високі вимоги, що пред'являються пожежними.

Гума проти Шкіри:
У сучасних гумових чобіт ще є свої переваги, такі як те, що їх легше і швидше надягати в порівнянні з шкіряними чоботами. Гумові чоботи пожежного також на 100 відсотків водонепроникні.

Шкіряні черевики або ті, які зроблені з комбінації шкіри та інших стійких матеріалів, як правило, пропонують кращу підтримку щиколотки і комфорт. Недоліком шкіри є вартість в порівнянні з гумою, шкіряні чоботи можуть коштувати в два рази дорожче гумових чобіт.Купити гумові чоботи для пожежного за самою вигідною ціною з доставкою в Україні, Ви зможете в нашій компанії.

<< Попередня