Шоломи пожежників/рятувальників

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 

Шоломи пожежників/рятувальників фірми PABШолом FIRE COMPACT

Шолом захисний Compacta TW


Шолом МР1

Ліхтар пожежного Xenon 4AA ES
з кріпленням на шолом
PAB компанія, що спеціалізується на розробці і виробництві високотехнологічних захисних шоломів для пожежних, захисних шоломів для рятувальників і засобів захисту тіла. Компанія була заснована в 1953 році і значно зросла за десятиріччя. У компанії працюють люди з різними знаннями і навичками з акцентом на захисне спорядження для пожежників, рятувальників.

З моменту свого заснування в 1953 році, PAB залишається бізнесом, який інвестує в дослідження і розробки, випробування і виробництво різних виробів з пластмаси і композитних матеріалів для побутового використання і для потреб промисловості. Перший шолом був випущений на ринок в 1978 році. З тих пір компанія спеціалізуємося на розробці високоякісних шоломів для пожежних, шоломів для рятувальників, покликаних допомогти в екстремальних умовах. Основна мета - забезпечити максимальний захист з урахуванням найвищих стандартів безпеки, кращих матеріалів і кращих технологій.

Тонкий дизайн і високі технології, конкурентоспроможні ціни зробили шоломи PAB лідером в світі професійного і напівпрофесійного пожежогасіння. Вся продукція PAB відповідає стандартам EN і виробляється в Хорватії.
Купити шолом пожежного, шолом рятувальника, каску, за найвигіднішими цінами в Україні
Ви зможете в нашій компанії (044) 500 04 24


<< Назад