Захисні рукавички для рятувальників

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 


Захисні рукавички рятувальника модель S247


Захисні рукавички рятувальника модель S245
Рукавички рятувальника є засобом індивідуального захисту, виготовляються з різних матеріалів і мають захисні властивості, призначені для запобігання серйозних травм, таких як порізи, уламки і опіки. Захисні рукавички, як засоби індивідуального захисту використовуються для забезпечення загального комфорту і амортизації при роботі з грубими або важкими матеріалами, захисні рукавички покращують зчеплення з ручним інструментом, гідравлічним інструментом, забезпечуючи плавний контроль і роботу. Ви шукаєте засоби індивідуального захисту, захисні рукавички рятувальника забезпечують належний захист рук і відмінну спритнісь при використанні? Рукавички рятувальників стійкі до порізів, стирання і проколів пов'язаних з рятувальними операціями.

Надайте своїм рукам захист, який вони заслуговують. Засобами індивідуального захисту, рукавичками рятувальників, купити які Ви може в нашій компанії.

Наші рукавички рятувальників поєднують в собі зручну посадку, форму і функціональність, щоб руки були захищені. Всі рукавички рятувальника сертифіковані і відповідають найвищим вимогам наших клієнтів. Хочете купити сертифіковані рукавички для рятувальників? Перегляньте наш широкий асортимент рукавичок. Рукавички для рятувальників виготовлені з високоякісних матеріалів для максимальної міцності. Рятувальні рукавички пропонують захист від ударів, захищають руки від травм. Рукавички для рятувальників які Ви можете купити в нашій компанії, відповідають стандартам EN. Купити засоби індивідуального захисту, рукавички рятувальника відповідають стандартам EN, якщо хочете бути впевненими в технічних характеристиках безпеки ЗІЗ. Ці стандарти, що надаються Європейським комітетом по стандартизації (CEN), який працює від імені ряду країн і організацій, включаючи Європейський Союз. Ви можете довіряти стандартам EN, тому що протизаконно представляти засоби індивідуального захисту які мають певний рейтинг, якщо вони не були перевірені на вказаний рейтинг. Стандарти EN можуть варіюватися від таких факторів, як морозостійкість, механічна стійкість, вібростійкість і багато іншого. Рукавички рятувальника які пропонує купити наша компанія відповідають стандарту EN 388.


Купити рукавички рятувальника, захисні рукавички за самою вигідною ціною в Україні, Ви зможете в нашій компанії.

<< Попередня