Захисні рукавички рятувальника модель S247

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 


  Рукавички призначені для захисту рук рятувальників при виконанні робіт технічного характеру, рятувальних роботах, автомобільних аваріях, маніпуляціях з гідравлічним інструментом і т.д.  Перевагою даних рукавичок для рятувальників є хороша прілягаємість до руки, висока повітропроникність, стійкість до механічних впливів і надійний захист рук від небезпечних факторів.
  Дані рукавички для рятувальників виконані з комбінації матеріалів: шкіри, кевлара, синтетичного зносостійкого матеріалу елостан на основі поліуретану.
  Верх рукавички для рятувальників виконаний з елостана і шкіри. Долоня рукавички для рятувальників виконана з козячої шкіри з гідрофобною обробкою, що забезпечує стійкість до зношування і хорошу чутливість. Область від вказівного пальця до великого пальця, яка найбільш схильна до механічного зносу, додатково посилена накладкою з кевлара. П'ястно-фаланговом і міжфалангові суглоби кисті руки рятувальника захищені еластичними рельєфними вставками з поліуретану. Для кращого захоплення, кінчики пальців посилені рельєфною шкірою. Долоня рукавички для рятувальників посилена шкіряною вставкою з пінним наповнювачем. Для захисту від порізів, зсередини, долонна частина рукавички для рятувальників посилена підкладкою з кевларового трикотажу, що забезпечує найвищу 5-ю ступінь захисту від порізів, згідно ДСТУ EN 388 до: 2017.
  Кріплення рукавичок для рятувальників на кистях рук передбачено за допомогою текстильної застібки (велкро), посиленою шкіряною накладкою.
  Рукавички для рятувальників сертифіковані відповідно до ДСТУ EN 388 до: 2017.


<< Назад