Шолом МР1

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 
Шолом для рятувальників МР1 фірми РАВ (Хорватія)

Шолом для рятувальників МР1
є засобом індивідуального захисту і призначений для використання рятувальними службами і спеціалізованими аварійно-відновними формуваннями.

Корпус шолома для рятувальників МР1 виготовлений з ударостійкого композитного матеріалу з встановленим всередині цільним амортизатором для поглинання механічної дії.

Шолом для рятувальників МР1
обладнаний інтегрованою системою, яка дозволяє, не знімаючи шолом з голови, змінювати розмір від 52 до 64 см. Для зручної та надійної фіксації шолома на голові користувача, передбачений регульований підборіддя ремінь, який має чотири точки кріплення до підвісної системи безпеки . Для зручного і швидкого одягання або зняття шолома, регульований підборідним ремінь обладнаний надійним кнопковим замком.

Для захисту шиї користувача від несприятливих факторів, шолом для рятувальників МР1 обладнаний пелериною, яка при необхідності може відстібатися.
Для захисту очей від небезпечних факторів, шолом для рятувальників МР1 обладнано прозорим Візор, який розміщується всередині шолома і висувається в разі потреби. Крім того, для більш повного захисту очей від пилу і дрібних частинок, шолом обладнаний надійними захисними окулярами.

Для видимості користувача в темний час доби, шолом для рятувальників МР1 має світлоповертаючі смуги.

Для більш комфортної роботи, шолом для рятувальників МР1 оснащений вентиляційними отворами.

Шолом для рятувальників MP1
має вагу 850 гр. Для зберігання, транспортування або перенесення, кожен шолом забезпечується індивідуальним чохлом.

Шолом для рятувальників МР1
доступний в кольорах: червоний, жовтий, білий, синій, салатовий.

Додатково, шолом для рятувальників МР1 може комплектуватися тримачем і світлодіодним вибухобезпечним індивідуальним ліхтарем.

На кожен шолом для рятувальників МР1 надається гарантія 2 роки.

Термін служби шолома складає не менше 10 років.
Шолом для рятувальників МР1
відповідає вимогам EN 16473 діє до: 2014 «Шоломи для рятувальних служб», EN 166: 2004 «Засоби індивідуального захисту очей», EN 14458: 2004 «Засоби індивідуального захисту очей - захисні щитки для пожежних і рятувальних служб».

Купити шолом каску за вигідною ціною в Україні Києві
, Ви зможете в нашій компанії (044) 500-04-24<< Назад