Набір з п'яти сигнальних вогнів Pulsar-Pro

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 

                            Набір з п'яти сигнальних ліхтарів Pulsar Pro в першу чергу призначений для використання в надзвичайних ситуаціях, таких як аварії, попередження про небезпеки, сигналізація і управління рухом, і часто використовуються аварійними службами, будівельними та ремонтними підприємствами. Сигнальні ліхтарі Pulsar Pro відмінна альтернатива традиційним трикутникам.

  Ліхтар світлодіодний Pulsar Pro поставляються в комплекті з 5 штук, акумуляторні ліхтарі Pulsar Pro виготовлені з міцного ударостійкого пластику і водонепроникні (відповідають IP67), лед ліхтар Pulsar Pro витримує занурення на глибину до 1 метра.  
 
  Світлодіодний ліхтар Pulsar Pro також неймовірно міцні і витримають вагу більшості транспортних засобів (до 3 тон), якщо на нього буде здійснений наїзд. Вбудовані магніти означають, що світлодіодний ліхтар може бути надійно прикріплений до будь-якої металевої поверхні, що робить ліхтар світлодіодний дійсно необхідними для всіх автомобілів швидкої допомоги.

  Включені в кожен ліхтар Pulsar Pro, кольорові світлодіоди можуть бути налаштовані на різні режими освітлення (включаючи миготіння, обертання і SOS-сигналізацію) і працюватимуть десь 5 - 60 годин в залежності від обраного режиму роботи. Ліхтар Pulsar Pro можна побачити на відстані приблизно 1 км, а згенерований світ можна побачити практично під будь-яким кутом.

  Світлодіодний ліхтар Pulsar Pro оснащений білим ліхтарем в центрі, з одним білим світлодіодом.

  Ліхтарі Pulsar Pro легко заряджаються в своєму корпусі від мережі або від джерела живлення автомобіля. Світлодіодний індикатор батареї сигналізує про стан батареї ліхтаря.

  Доступний вибір кольорів: жовтий, зелений, синій, червоний і білий (доступні змішані набори кольорів - будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації).

  Постачається в комплекті з п'ятьма ліхтарями Pulsar Pro, кейсом для зберігання і мережевим зарядним пристроєм.

  Виробник Nightsearcher (Великобританія)

Офіційна гарантія від виробника 12 місяців.


Купити світлодіодний ліхтар, сигнальні ліхтарі, сигнальні вогні, Київ, Україна, компанія "Статус-С".
        

Характеристики
   


 360 °
видимість до 1 километру
 Перезаряджаємый літій-іонний акумулятор 700 мАг 3,7 В 10 г
Ø 110 x 34 мм 200 г
Ударостійкий корпус, здатний витримати навантаження до 3 тонн
 IP67