Перевірочний пристрій SABRETEST 3

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 

Перевірочний пристрій дихальніх апаратів Sabretest 3SABRETEST 3
від Scott Safety є динамічним пристроєм для перевірки дихальних апаратів.

SABRETEST 3
буде перевіряти діапазон позитивного тиску редуктора і легеневого автомату Scott Safety дихального апарату і герметичності маски при вдиху щоб переконатися, що вони придатні для використання.

SABRETEST 3 можна підключити через лінію системи високого тиску, або він може використовуватися з балоном зі стисненим повітрям дихального апарату. Параметри пристрою дозволяють проводити випробування за однакових умов дихання, з якими користувачі апаратів стикаються під час використання.

Пристій дозволяє перевірити правильність роботи, і за потреби зберегти  інформацію про тест в базі даних системи і переглянути її в будь-який період. Користувач може також роздруковувати окремий звіт про тестування дихального апарату.

SABRETEST 3 постачається із шлангами та програмним забезпеченням, що встановлено виробником з усіма необхідними параметрами для перевірки дихальних апаратів Scott.

Перевірочний пристрій SABRETEST 3 забезпечить всебічну перевірку та облік обладнання користувача включаючи повний тест апаратів Scott, перевірку окремих вузлів апарату, швидкий тест дихального апарату, тест з повнолицьовою маскою, що включає перевіку герметичності і надлишкового тиску дихальних апаратів.

Особливості:

  • Перевірочний пристрій  рекомендований для річних перевірок апаратів Scott
  • Простий у використанні
  • Спеціальні конфігурації програм для заданих тестів
  • В комплекті програмне забезпечення для Windows
  • Поставляється з усіма шлангами Scott Safety для оптимальної сумісності