Дихальний апарат Омега

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 

Дихальний апарат ОмегаДихальний апарат Омега захищає не тільки органи дихальної системи, але і слизову оболонку очей від токсичних випарів і диму, які можуть знаходиться в навколишньому середовищу під час проведення рятувальних робіт або гасіння пожежі.

Дихальний апарат Омега можна застосовувати, перебуваючи в зоні, повітря в якій не непридатний для дихання. Час захисної дії дихального апарату Омега в повній мірі залежить від частоти зміни балона або їх кількості.

В середньому, тривалість використання балона становить 1-2 години. Примітно, що дане обладнання справно працює не менше 10-ти років.

У комплекті дихального апарату Омега є підвісна система, балон з вентилем, або ж мати балони в колісчестве 3-х разом з трійником. Також входять редуктор, захисна для особи маска, система подачі повітря, свисток, манометр, рятувальний пристрій і шланги. Варто також враховувати, що в масці вмонтовано переговорний пристрій.

Вага і час дії апаратів може сильно відрізняться в залежності від комплектовкі. Дихательні апарати Омега загального призначення витримують від - 40 до + 60-ти градусів, а діапазон спеціального призначення від - 50-ти.

Незважаючи на те, що дихальні апарати від Омега розрізняються між собою в багатьох показниках, в залежності від моделі обладнання, якість експлуатації апарату не падає. Ми пропонуємо тільки перевірене обладнання, на яке можна покластися.