Захисні комбінезони Tyvek

 

Для получения информации
заполните, пожалуйста, форму
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
* помечены обязательные поля

Звоните!

(044) 383-61-25

 

 

 

 

 

Захисні комбінезони TyvekЯкщо Ви зацікавлені в тому, щоб захисні комбінезони Tyvek купити, то Вам варто звернутися за цими засобами індивідуального захисту в спеціалізовані компанії, які цілеспрямовано займаються саме цими товарами. І наша компанія є таким варіантом, адже у нас Ви можете знайти як спеціальний одяг для роботи з небезпечними хімікатами, так і костюми або спорядження для рятувальників, яке також досить затребуване.

Від Tyvek комбінезони захисні представлені в різній комплектації і з відмінностями в ступені захисту, що дозволить клієнтам вибрати найбільш підходящий товар для саме їх ситуації. Адже якщо Вам потрібна мінімальна захист, то досить буде і простого комплекту, а в більш небезпечних ситуаціях, у нас знайдуться спеціальні комбінезони Tyvek захисні з повною ізоляцією. Причому вони захистять людини як від повітряного впливу, так і від прямого попадання небезпечних рідин. Але перед покупкою і використанням ми рекомендуємо Вам уважно вивчити всі особливості роботи в таких костюмах.

Якісні захисні комбінезони Tyvek розраховані на повний захист співробітників від будь-якого негативного впливу, тому вони активно використовуються в нафтохімічній, фармацевтичній, електронної та навіть харчової промисловості, і все це лише мала частина повного переліку.

У Tyvek захисні комбінезони виконані згідно з міжнародними вимогами, що гарантує Вам повну безпеку під час їх використання. А завдяки поставкам товарів в різній комплектації, Ви легко знайдете відповідний варіант як по грошах, так і за технічними особливостями. Наприклад, Ви можете вибирати варіанти як з рукавичками і шкарпетками, так і без неї, в залежності від ситуації.

Крім захисних комбінезонів від марки Tyvek, у нас також знайдуться і інші спеціалізовані засоби для індивідуального захисту, які також можуть Вам знадобитися. Тому, перш ніж замовляти ми рекомендуємо Вам уважно підійти до вибору, щоб отримати ті товари, які б повністю відповідали Вашим вимогам.